Wesley Sneijder verdedigt Heerenveen-target: "Kap daar eens mee!"

SC Heerenveen heeft vrijdag een gesprek gehad met Maurice Steijn voor de functie van hoofdtrainer in Friesland. Jeroen Stekelenburg vindt dat de Friezen de gesprekken moeten afkappen vanwege een uitspraak van Steijn in de media, maar dit vindt Wesley Sneijder totale onzin.

"Het was uit emotie", reageert Sneijder aan tafel van Veronica Offside. "Maurice had er later op kunnen terugkomen en het nuanceren. Maar om dan te zeggen dat je de gesprekken moet stoppen… Kap daar nou eens mee. Je mag niet meer met Maurice Steijn praten, omdat hij 'wijf' heeft gezegd? Dat gaat te ver, toch? We slaan door in dit land."

De recordinternational van Oranje heeft Steijn meermaals openlijk verdedigd, maar kan niet zeggen of de Hagenees daadwerkelijk een goede trainer is. "Ik heb nooit onder hem gewerkt. In het verleden heeft hij het uitstekend gedaan, maar Ajax was geen goede match. Dat heeft aan alles gelegen, ook aan hem. Hij had misschien nooit die opmerking moeten maken dat hij geen materiaal heeft en dat hij alleen met Sutalo kon leven", aldus Sneijder.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
SC Heerenveen
12:15
AZ
vr
28/11
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
zo
14/12
Sparta Rotterdam
12:15
SC Heerenveen
vr
19/12
Heracles Almelo
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
12 SC Heerenveen 12 -2 14
13 FC Volendam 12 -4 13
14 NAC Breda 12 -6 12
15 PEC Zwolle 12 -13 12
Bekijk de hele stand