'Vermoedelijke opstelling: Noppert terug, gepuzzel in achterhoede'

Andries Noppert
Andries Noppert Foto: © Orange Pictures

Zondag speelt SC Heerenveen thuis tegen Go Ahead Eagles. De inzet lijkt de achtste plaats en deelname aan de playoffs voor Europees voetbal.

Het Algemeen Dagblad verwacht een aantal wijzigingen in de formatie van Kees van Wonderen. De opvallendste is de terugkeer van Andries Noppert onder de lat. De doelman was maanden geblesseerd en keepte in januari zijn laatste competitiewedstrijd.

Achterin zijn zowel Jeffrey Bruma als Pawel Bochniewicz een twijfelgeval, maar Van Wonderen verwacht op minstens één van hen een beroep te kunnen doen. De aanvoerder ontbrak tegen PSV ook al en lijkt volgens het AD minder kans te maken op een spoedig herstel. Mochten beiden ontbreken, zal de trainer moeten schuiven.

Het middenveld en de aanval blijven ongewijzigd. Dat betekent dat Antoine Colassin blijft staan. De Belg was vorige week tegen PSV nog belangrijk met twee goals. Clubtopscorer Syndey van Hooijdonk staat in de punt.

Vermoedelijke opstelling: Noppert; Van Ewijk, Van Ottele, Bruma, Köhlert; Tahiri, Haye, Olsson; Colassin, Van Hooijdonk, Sahraoui

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 34 39 64
6 Sparta Rotterdam 34 23 59
7 FC Utrecht 34 5 54
8 SC Heerenveen 34 -6 46
9 RKC Waalwijk 34 -14 41
10 Vitesse 34 -5 40
11 Go Ahead Eagles 34 -10 40
Bekijk de hele stand