Verbeek baalt van verkeerd imago: "Wil niet zeggen dat ik nors ben"

Gertjan Verbeek vindt dat er al jaren een verkeerd imago aan hem kleeft. De voormalig SC Heerenvener meent namelijk helemaal niet zo moeilijk te zijn om mee te werken. 

Verbeek wordt regelmatig beschreven als direct, nors en moeilijk om mee te werken. "Ik heb altijd heel prettig samengewerkt met de mensen bij AZ, ik heb vier jaar bij Heerenveen gewerkt en ook vier jaar bij Heracles. Van de week sprak ik met Gianni Zuiverloon, die was ook altijd enthousiast", vertelt hij in De Maaskantine van Sportnieuws.nl. "Er zullen vast spelers zijn die daar anders op terugkijken. Roy Makaay zal het bijvoorbeeld minder plezierig hebben gevonden. Maar dat is wederzijds, zo heb je dat altijd."

Volgens Verbeek zit het anders. "Als coach sta jij nooit centraal, dat zijn altijd de spelers. Daar moet je mee werken, je moet zorgen dat je hen voor je wint. Dat is een aantal keer niet gelukt, dat heeft natuurlijk ook met mij te maken. Bijvoorbeeld vanwege mijn karakter, maar dat wil niet zeggen dat ik een nors persoon ben", aldus Verbeek, die denkt dat zijn imago hem tijdens zijn carrière wel in de weg heeft gezeten. "Dat speelt ook nu nog mee. Je wordt steeds vaker neergezet op een bepaalde manier en dan kijkt men altijd naar de mindere prestaties in plaats van de goede."

Lees meer:
0 reacties