Veldman: "Voor ons in De Kuip heeft hij heel goed gepresteerd"

Robin Veldman
Robin Veldman Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen-doelman Bernt Klaverboer maakte zijn Eredivisie-debuut tijdens het duel tegen Feyenoord in De Kuip. De 19-jarige keeper leverde belangrijke reddingen en liet een sterke indruk achter bij trainer Robin Veldman. Ondanks de 1-0-nederlaag sprak hij lovend over het talent.

Ondanks de nederlaag keek Bernt Klaverboer positief terug op zijn sterke debuut. De 19-jarige doelman hield zijn eerste wedstrijd in de Eredivisie en maakte daarbij een goede indruk achterin. "Klaverboer heeft zijn taak uitstekend uitgevoerd", begint hij tegenover Omrop Fryslân.

"Hij heeft verdienstelijk gespeeld in de diagonale passing en het stoppen van ballen. Twee à drie ballen heeft hij echt goed gepakt. Hij heeft ons niet verrast, want dit kan hij in de opbouw en met zijn trappen. Voor ons in De Kuip heeft hij heel goed gepresteerd. We kunnen erg tevreden en trots zijn op hem", aldus de oefenmeester.

Zet in op SC Heerenveen tegen Telstar!

SC Heerenveen speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen Telstar. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties