Veldman verbaasd: "Het is voor hun bizar dat ze dit overkomt"

Robin Veldman voor de wedstrijd tegen Willem II
Robin Veldman voor de wedstrijd tegen Willem II Foto: © Pro Shots

Een aantal Eredivisieclubs kregen dinsdag goed nieuws. Fortuna Sittard kondigde twee wedstrijden voor het einde van de competitie aan sowieso niet de play-offs voor Europees voetbal in te gaan. 

Danny Buijs in Utrecht
SC Heerenveen krijgt goed nieuws: Fortuna niet de play-offs in Lees ook

De club uit Limburg heeft geen UEFA-licentie en mag dus geen Europees voetbal spelen. Dat betekent dat het play-off-ticket mogelijk doorschuift naar de nummer tien van de Eredivisie. "Het is voor Fortuna Sittard bizar dat ze dit overkomt", reageert Robin Veldman bij de Leeuwarder Courant. "Voor ons verdwijnt een concurrent."

SC Heerenveen zal deze week echter nog wel aan de bak moeten. "We hebben nog een stevig programma, net als Sparta en FC Groningen, maar we hebben de play-offs bovenal in eigen hand", benadrukt Veldman. "We moeten een goed resultaat halen tegen Go Ahead Eagles of Feyenoord en het liefst in beide wedstrijden."

Woensdagavond gaat SC Heerenveen op bezoek bij Go Ahead Eagles en zondag komt het Feyenoord van Robin van Persie op het bezoek in het Abe Lenstra Stadion. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
Sparta Rotterdam
12:15
SC Heerenveen
vr
19/12
Heracles Almelo
20:00
SC Heerenveen
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
25/01
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
10 Go Ahead Eagles 15 -1 18
11 Fortuna Sittard 15 -4 18
12 SC Heerenveen 15 -3 17
13 Excelsior 15 -12 16
14 PEC Zwolle 15 -17 16
15 FC Volendam 15 -8 14
Bekijk de hele stand