Veldman heeft goed nieuws uit ziekenboeg: "Ziet er positief uit"

Robin Veldman tegen Go Ahead Eagles
Robin Veldman tegen Go Ahead Eagles Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen lijkt zondag tegen Feyenoord weer de beschikking te hebben over Marcus Linday. Alireza Jahanbakhsh mist het weerzien met zijn oude club wel. 

Linday liep vorig weekend tegen RKC Waalwijk een hersenschudding op en miste de midweekse wedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Er is kans dat de Zweedse middenvelder zondag weer van de partij is. "Hij is vrijgegeven om volledig te trainen. Op basis van vandaag en morgen gaan we beoordelen of hij maximaal kan gaan, maar het ziet er positief uit", laat Robin Veldman weten op de clubsite

De hoofdtrainer lijkt sowieso nog even te moeten wachten voor hij zijn basisopstelling op papier kan zetten. Linday is niet het enige vraagteken. "Voor Ché Nunnely wordt het kortdag. Hij heeft nog teveel last om volledig te kunnen sprinten en op snelheid te komen. Dat is natuurlijk een wapen van hem", vertelt Veldman. "En achter de naam van Mickey van der Hart staat ook nog een vraagteken." Jahanbakhsh haalt de wedstrijd van zondag niet.

SC Heerenveen en Feyenoord trappen zondagmiddag om 14.30 uur af.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
Sparta Rotterdam
12:15
SC Heerenveen
vr
19/12
Heracles Almelo
20:00
SC Heerenveen
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
25/01
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
8 FC Twente 14 3 20
9 Fortuna Sittard 14 -2 18
10 Go Ahead Eagles 14 -1 17
11 SC Heerenveen 14 -1 17
12 Sparta Rotterdam 14 -12 17
13 Excelsior 15 -12 16
14 PEC Zwolle 14 -12 16
Bekijk de hele stand