Van Wonderen over international: "Vond hij zelf ook niet verstandig"

Kees van Wonderen
Kees van Wonderen Foto: © Pro Shots

Na de interlandbreak hervat SC Heerenveen de Eredivisie met het uitduel tegen RKC Waalwijk. Kees van Wonderen zag een aantal internationals uitwaaien naar de nationale selecties.

"Als je ze er naar vraagt, verschijnt er bij beide jongens een glimlach op hun gezicht. Ze hebben er lang naar uitgekeken en hadden beiden een assist", vertelt Van Wonderen op de clubsite van SC Heerenveen. Op donderdag waren de internationals weer terug bij de club. Ion Nicolaescu maakte namens Moldavië twee keer zijn opwachting als invaller. "Nico heeft dertig minuten en driekwartier gespeeld."

"Daar zit een mooie opbouw in. Vooraf hebben we met hem gesproken. Hij vond het zelf ook niet verstandig om twee hele wedstrijden te spelen", vervolgt de hoofdtrainer. Voor nu gaat de blik op het duel tegen RKC. "In de thuiswedstrijd was de eerste helft oké, maar in de tweede helft hadden we het moeilijk."

"Sowieso vind ik dat RKC te laag staat. Ze hebben best een aardig elftal. Ze wonnen thuis van FC Twente en verloren de uitwedstrijd bij Feyenoord maar nipt. Dit is dus een mooi meetmoment", aldus Van Wonderen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
SC Heerenveen
12:15
AZ
vr
28/11
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
zo
14/12
Sparta Rotterdam
12:15
SC Heerenveen
vr
19/12
Heracles Almelo
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
12 SC Heerenveen 12 -2 14
13 FC Volendam 12 -4 13
14 NAC Breda 12 -6 12
15 PEC Zwolle 12 -13 12
Bekijk de hele stand