Van Persie verklapt over basiself: "Ik kijk daar iets anders naar"

Robin van Persie
Robin van Persie Foto: © Pro Shots

Robin van Persie staat sinds enkele weken voor de groep bij SC Heerenveen en heeft zijn eerste overwinning te pakken. Hoewel het slechts een oefenwedstrijd is, werd Almere City afgelopen week verslagen.

Tegenover Voetbal International laat Van Persie zich de mogelijke spelers die hij gaat opstellen in zijn elftal. "Ik ben nog niet bezig met het basiselftal, ik ben nu nog bezig met iedere speler, waarbij onze manier van spelen leidend is. Op een gegeven moment ga je wel iets meer naar de beoogde basiself toewerken, maar dat is nu nog niet het geval."

Van Persie is ruimdenkend. "De beoogde basiself voor de eerste competitiewedstrijd, moet ik daaraan toevoegen, want we gaan niet met een basiself werken. Iedereen kan een basisspeler zijn, maar volgende week niet meer. Dus een basisploeg: ik kijk daar iets anders naar. Wie het beste presteert op een bepaalde positie maakt voor die week de beste kans op speelminuten."

Van Persie geeft aan dat niemand zeker is van zijn plek." Dat kan iedere week veranderen, dus het is niet zo dat ik denk aan een basiself. Dat ligt iedere week weer open. En dat vind ik ook belangrijk, dat iedereen perspectief en hoop voelt. Zo van: wacht even, als ik mijn best doe en goed werk lever, is er kans dat ik ga spelen'", besluit de oefenmeester van SC Heerenveen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
Sparta Rotterdam
12:15
SC Heerenveen
vr
19/12
Heracles Almelo
20:00
SC Heerenveen
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
25/01
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
8 FC Twente 14 3 20
9 Fortuna Sittard 14 -2 18
10 Go Ahead Eagles 14 -1 17
11 SC Heerenveen 14 -1 17
12 Sparta Rotterdam 14 -12 17
13 Excelsior 15 -12 16
14 PEC Zwolle 14 -12 16
Bekijk de hele stand