Van Persie positief gestemd: "Eigenlijk lopen we voor op schema"

Robin van Persie bij de eerste training van SC Heerenveen
Robin van Persie bij de eerste training van SC Heerenveen Foto: © BSR Agency

Robin van Persie heeft vertrouwen in het nieuwe seizoen. Dat vertelde hij tegenover de Leeuwarder Courant.

De Friezen kregen zeker wel kansen in de wedstrijd met de Engelsen. Wel was het wat rommelig. Ook werden sterkhouders Simon Olsson en Amara Condé niet ingebracht door trainer Robin van Persie.

De coach zelf geeft aan dat het misschien wel goed is dat ze hebben verloren. “Je speelt uiteraard om te winnen, ook oefenpotjes, maar stiekem vind ik dit niet zo erg. Verliezen hoort ook bij voetbal. Wij moeten doorgaan met onze reis en elke dag beter worden, als team en individu.”

Hij kijkt dan ook terug op een geslaagde voorbereiding. Hij geeft aan hoe hij die heeft ervaren: “Heel positief. We hebben veel duidelijkheid gecreëerd en dagelijks stappen gemaakt. De jongens zijn ongelooflijk leergierig en werken hard. Eigenlijk lopen we voor op schema”, aldus de SC Heerenveen-coach

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
vr
4/04
SC Heerenveen
20:00
Willem II
za
12/04
Sparta Rotterdam
18:45
SC Heerenveen
za
19/04
SC Heerenveen
20:00
Almere City
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
9 FC Groningen 25 -9 31
10 SC Heerenveen 26 -14 31
11 NEC Nijmegen 26 0 29
12 NAC Breda 26 -16 29
13 Heracles Almelo 26 -14 28
Bekijk de hele stand