Van Overeem geplaagd om transfer: "Die speelt nu tegen degradatie"

Joris van Overeem
Joris van Overeem Foto: © Pro Shots

Joris van Overeem verruilde SC Heerenveen deze zomer voor FC Utrecht. Voorlopig komt de middenvelder door een blessure echter nauwelijks in actie voor zijn nieuwe club. Toch kan voormalig SC Heerenveen-speler Henrico Drost het niet laten om een grap te maken over de transfer.

"Die heeft een goede keuze gemaakt om naar FC Utrecht te gaan... Die speelt nu tegen degradatie", grapt Drost bij Omroep Abe. Daarna legt Drost uit dat hij de transfer vanuit sportief oogpunt niet begrijpt. "Ik snap echt niet dat hij die keuze heeft gemaakt om naar FC Utrecht te gaan. Het is een mooie club hoor, maar ik snap op sportieve gronden de stap niet." 

"Ik vind dat Van Overeem op sportief vlak ook gewoon op dit moment veel beter passen bij Heerenveen dan bij FC Utrecht. Ik vind het heel jammer dat hij gegaan is." SC Heerenveen-watcher Sander de Vries kijkt anders naar de beslissing. Volgens hem had Van Overeem meerdere redenen om voor Utrecht te kiezen. "Utrecht is toch een ploeg die geregeld voor Europees voetbal gaat."

"Daar hebben ze ook een aantal keer gespeeld de afgelopen jaren. En Joris ging daar ook gewoon aanzienlijk meer verdienen dan bij Heerenveen. Dat was ook een motief. Het is dichter bij huis. Maar ook de faciliteiten zijn beter bij FC Utrecht. Dat hebben ze daar ook wel beter voor elkaar", aldus De Vries.

Zet in op SC Heerenveen tegen AZ!

SC Heerenveen speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen AZ. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties