Van der Velde: "Had in mijn hoofd dat dit mijn jaar moest worden"

Sanne van der Velde bij SC Heerenveen
Sanne van der Velde bij SC Heerenveen Foto: © BSR Agency

Sanne van der Velde maakte in februari de definitieve overstap van de beloften naar het eerste elftal van SC Heerenveen Vrouwen. Een droom die uitkwam en een doel bereikt, zo geeft de middenveldster aan tegenover FeanFan Magazine.

"Ik had in mijn hoofd dat dit mijn jaar moest worden", zegt Van der Velde. "Dit is mijn laatste jaar dat ik bij de beloftenploeg mag spelen. Dat zorgde niet voor extra druk hoor, ik had vertrouwen in mezelf. Ik zeg het niet vaak, maar ik ben trots dat het me gelukt is om de stap naar het eerste team te maken", klinkt het.

De 18-jarige middenveldster kan het goed vinden met haar ploeggenoten in Friesland. "Met bijna alle meiden had ik ook al gespeeld bij Onder 16 of de beloften, dus die kende ik allemaal al", legt ze uit. "Bij ons zijn natuurlijk minder wijzigingen dan bij de mannen qua transfers. Daardoor was ik meteen onderdeel van het team", aldus Van der Velde.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
8 SC Heerenveen 31 -14 40
9 Fortuna Sittard 30 -15 36
10 Sparta Rotterdam 30 -3 35
11 FC Groningen 30 -13 35
Bekijk de hele stand