Van der Hart beseft: "Dan is de kans groot dat ik weer speel"

Mickey van der Hart
Mickey van der Hart Foto: © BSR Agency

Mickey van der Hart denkt dat hij de eerste paar wedstrijden van het seizoen onder de laat staat bij SC Heerenveen. De doelman krijgt in ieder geval de wedstrijd tegen Ajax de voorkeur. 

Robin van Persie heeft besloten geen vaste, eerste doelman aan te wijzen, maar Van der Hart denkt dat hij voorlopig de voorkeur krijgt boven Andries Noppert. "Als ik het zondag goed doe, is de kans groot dat ik volgende week weer speel", vertelt hij aan Omrop Fryslân. "Als ik volgende week besluit het op 75 procent te doen, dan grijpt hij in. Hij verwacht van elke speler dat je elke dag 'aan' staat en je werk goed doet. Die boodschap is heel duidelijk."

Van der Hart had het aan het begin van de voorbereiding niet zien aankomen dat hij het seizoen onder de lat zou beginnen. "Als je me zes weken geleden had gevraagd, dan had ik dit niet verwacht", geeft de dertigjarige keeper eerlijk toe. "Maar op basis van de laatste weken had ik wel het idee dat we er alle twee dicht tegenaan zaten."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
9 Heracles Almelo 29 -12 35
10 Sparta Rotterdam 29 -3 34
11 NEC Nijmegen 29 -1 33
Bekijk de hele stand