Van der Gijp: "Was dit wel het juiste moment voor Van Persie?"

Robin van Persie
Robin van Persie Foto: © Pro Shots

Robin van Persie lijkt zijn eerste stappen als hoofdtrainer bij Feyenoord goed te zetten. Na de pijnlijke 9-1 nederlaag met SC Heerenveen eerder dit seizoen in Alkmaar, boekte hij zaterdag in hetzelfde stadion een knappe 1-0 zege met zijn nieuwe ploeg. Toch plaatst René van der Gijp een kanttekening bij het moment waarop Van Persie het roer heeft overgenomen bij de Rotterdammers.

"Er lopen nu bij Feyenoord vijf spelers rond die er na dit seizoen wel klaar mee zijn," stelde Van der Gijp in de podcast KieftJansenEgmondGijp podcast. "Igor Paixao wil weg, Gernot Trauner wil weg, David Hancko wil weg."

Volgens Van der Gijp is het nog maar de vraag of Feyenoord deze vertrekkers goed kan opvangen. "Dan is de vraag wat je in je jeugd hebt lopen dat er bij kan komen en wie je er als opvolgers bij kunt kopen," vervolgde hij. "Als je daar richting de zomer meer duidelijkheid over had gehad, was het dan misschien een beter moment voor Van Persie geweest om in te stappen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
8 SC Heerenveen 31 -14 40
9 Fortuna Sittard 30 -15 36
10 Sparta Rotterdam 30 -3 35
11 FC Groningen 30 -13 35
Bekijk de hele stand