Van Beek positief over Qatar: "Ik merk daar helemaal niets van"

Sven van Beek en Pelle van Amersfoort
Sven van Beek en Pelle van Amersfoort Foto: © BSR Agency

Sven van Beek verloor afgelopen zomer bij SC Heerenveen. De centrale verdediger maakte de overstap naar Al-Shahania in Qatar. De oliestaat kwam veel in het nieuws rond het WK van 2022, voornamelijk vanwege de mensenrechten. Voor eventuele negatieve reacties op zijn stap, is Van Beek niet gevoelig.

"Natuurlijk is het allemaal heel erg wat er gebeurd is", zo begint Van Beek in gesprek met Voetbalzone. "Ik heb in het verleden vaker naar anderen geluisterd en mijn keuzes daarop gebaseerd, maar deze beslissing wilde ik echt op mezelf richten. Ik wilde hiernaartoe, klaar." 

"Iedereen heeft daar natuurlijk zijn vooroordeel over en dat begrijp ik, maar ik merk daar (de problemen in Qatar, red.) helemaal niets van nu ik hier zit. Het is misschien wel een van de mooiste landen waar ik ooit heb gezeten, en ik ben in veel landen geweest. Wat er gebeurd is is niet goed, maar dat heeft mijn keuze niet beïnvloed", aldus Sven van Beek.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
do
22/05
AZ
18:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 FC Twente 34 13 54
7 Go Ahead Eagles 34 2 51
8 NEC Nijmegen 34 5 43
9 SC Heerenveen 34 -15 43
10 PEC Zwolle 34 -8 41
11 Fortuna Sittard 34 -17 41
12 Sparta Rotterdam 34 -4 39
Bekijk de hele stand