UPDATE | 'Lille gaat met een verhoogd bod komen op Osame Sahraoui'

SC Heerenveen moet nog altijd rekening houden met een vertrek van Osame Sahraoui. Media uit Noorwegen en Frankrijk wisten eerder te melden dat Lille tussen de vijf a zes miljoen euro overheeft voor de aanvaller.

De Friezen zouden dit bedrag te laag vinden en willen de absolute hoofdprijs voor Sahraoui. Clubwatcher Sander de Vries kwam donderdagavond met een update. Op X meldt de journalist dat Lille vermoedelijk met een hoger bod gaat komen voor de aanvaller. Volgens De Vries mikt SC Heerenveen echter nog altijd op een bedrag dat vergelijkbaar is met Amin Sarr, die vorig jaar naar Lyon vertrok. De Friezen verkochten de spits begin 2023 voor ongeveer twaalf miljoen euro aan de Franse topclub. De Vries weet verder te melden dat SC Heerenveen-middenvelder Anas Tahiri in de belangstelling staat van clubs uit onderkant van de Eredivisie. Eerder deze week werd Vitesse al genoemd als mogelijk nieuwe bestemming voor Tahiri.

Update: Lille gaat vermoedelijk met een hoger bod komen voor Osame Sahraoui. Standpunt SC Heerenveen blijft onveranderd: club mikt op een bedrag dat vergelijkbaar is met Amin Sarr vorig jaar naar Lyon. Voor Anas Tahiri is er belangstelling vanuit de onderkant eredivisie. https://t.co/lXrloTyie4 — Sander de Vries (@SanderVries_LC) January 11, 2024

Lees meer:
Agenda
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
9 FC Groningen 30 -13 35
10 Heracles Almelo 30 -15 35
11 Sparta Rotterdam 29 -3 34
Bekijk de hele stand