Univé tevreden: ''Verbinden graag onze naam aan SC Heerenveen''

Fons Roosenboom, sponsormanager van Univé, staat nog altijd achter de deal als hoofdsponsor van SC Heerenveen. Het huidige contract met de Friezen loopt tot medio 2016. 

"Het is een enorme kracht van SC Heerenveen dat niemand iets tegen de club heeft", vertelt Roosenboom in de nieuwste seizoensgids van Voetbal International. "Dit is de club van no nonsens, voetbalplezier, betaalbaar, dichtbij, nuchterheid en samen. Bij SC Heerenveen zitten meer gezinnen op de tribunes dan bij andere clubs. Dat past bij Univé, wij staan ook voor familie, voor het gezin", meent hij.

"Je moet er in goede, maar ook slechte tijden voor elkaar zijn. Dat het een keer wat minder gaat, kán", beseft Roosenboom. "Maar de sentimenten die met de onrust kwamen, die moeten we bij de club laten. Daar moeten wij niet naar kijken. Natuurlijk volgen we het op de voet, maar het is voor ons geen reden om wel of niet te verlengen. We hebben met de bestuurders van SC Heerenveen altijd een goede relatie gehad", vervolgt hij tevreden. 

Univé ziet een nieuwe contractverlenging dan ook zeker zitten. "In de crisistijd wordt er ook door ons heel goed gekeken naar sportsponsoring, we kunnen tenslotte iedere euro maar één keer uitgeven", weet hij. "Maar zolang Heerenveen en Univé elkaar versterken, lijkt een langer verbond logisch. Wij halen nog steeds heel veel uit ons partnership en daarom verbinden we graag onze naam aan SC Heerenveen", besluit Roosenboom.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
do
7/12
PSV
18:45
SC Heerenveen
za
16/12
SC Heerenveen
21:00
FC Volendam
za
13/01
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
vr
19/01
Excelsior
20:00
SC Heerenveen
zo
28/01
SC Heerenveen
12:15
AZ
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 FC Twente 14 13 30
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Sparta Rotterdam 14 1 21
7 SC Heerenveen 14 -3 19
8 Ajax 13 3 18
9 PEC Zwolle 14 -3 17
10 Excelsior 14 -3 16
Bekijk de hele stand