Tweetal mag vertrekken: interesse vanuit Keuken Kampioen Divisie'

SC Heerenveen is druk bezig om de selectie voor het nieuwe seizoen rond te krijgen. De Friezen willen zich nog op meerdere plaatsen versterken, ondertussen mogen Jizz Hornkamp en Vanja Drkusic (tijdelijk) op zoek naar een nieuwe club. 

Dat meldt de Leeuwarder Courant. De twee spelers hoeven niet te treuren, want ze kunnen beide bij een andere club aan de slag. FC Den Bosch ziet in Hornkamp een bruikbare spits voor de Keuken Kampioen Divisie en wellicht gaat ook de Sloveense verdediger een niveau lager acteren. Hij kan deze week namelijk op stage bij TOP Oss.

Gerry Hamstra gaf eerder deze voorbereiding al aan dat er misschien nog spelers mochten vertrekken die het gewenste niveau niet weten te behalen of die een seizoen lang op de bank moeten plaatsnemen, omdat er simpelweg gewoon teveel concurrentie is. "Bij een paar jongens denk ik: met hen moet ik binnenkort praten. Maar dan doe ik dat eerst met de spelers zelf", zei hij in de Leeuwarder Courant.

SC Heerenveen hoopt op Nigeriaans talent Chidera Ejuke, Jizz Hornkamp mag vertrekken https://t.co/PHWfWigHcw

— Sportredactie LC (@LC_Sport) 13 juli 2019

Foto: FeanOnline

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/04
AZ
16:30
SC Heerenveen
za
8/04
SC Heerenveen
21:00
FC Volendam
za
15/04
Sparta Rotterdam
21:00
SC Heerenveen
za
22/04
SC Heerenveen
18:45
FC Emmen
za
6/05
NEC
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
8 NEC 26 9 34
9 SC Heerenveen 26 -5 34
10 RKC Waalwijk 25 0 32
11 Go Ahead Eagles 25 -8 29
12 Fortuna Sittard 26 -14 29
Bekijk de hele stand