Tijmen van Wissing over oud-SC Heerenvener: "Hij is mentaal zwak"

Tijmen van Wissing
Tijmen van Wissing Foto: © NESimages

Tijmen van Wissing heeft het nieuws ook meegekregen dat oud-SC Heerenveen-speler Jamal Amofa uit de selectie is gezet bij Go Ahead Eagles. De verdediger zag eerder een terugkeer naar de Friese club klappen en nu mist hij dus de wedstrijd tussen zijn huidige en zijn oude werkgever.

"Motivatieproblemen. Dit is doodzonde en hij wilde naar Heerenveen, dus dat was een extra pikant duel geweest", vertelt Van Wissing in De Oosttribune van RTV Oost. "Nu ben ik van de conservatieve school dat je niet moet zeiken, maar gewoon moet leveren. Die jongen steekt gewoon niet zo in elkaar, en dan ben je, hoe hard het ook klinkt, mentaal gewoon zwak. Niet voor niets dat Gerrit Nauber altijd een streepje voor heeft in de opstelling, maar in potentie is Amofa beter", aldus de journalist.

Jamal Amofa speelde in de jeugd van AZ en kwam via AFC bij SC Heerenveen terecht. Vier jaar speelde de verdediger bij de Friese club, waarna hij in de zomer van 2018 vertrok en tekende bij ADO Den Haag. In 2022 vertrok hij transfervrij naar Go Ahead Eagles, waar hij tot dusver in 62 officiële wedstrijden meespeelde. Hierin scoorde hij één keer.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
SC Heerenveen
12:15
AZ
vr
28/11
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
zo
14/12
Sparta Rotterdam
12:15
SC Heerenveen
vr
19/12
Heracles Almelo
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
12 SC Heerenveen 12 -2 14
13 FC Volendam 12 -4 13
14 NAC Breda 12 -6 12
15 PEC Zwolle 12 -13 12
Bekijk de hele stand