Sven van Beek imponeert in Qatar: "Alles is perfect geregeld"

Sven van Beek bij SC Heerenveen
Sven van Beek bij SC Heerenveen Foto: © BSR Agency

Sven van Beek maakte afgelopen zomer de overstap van SC Heerenveen naar Al-Shahania SC. De dertigjarige verdediger koos voor een lucratief avontuur in Qatar en heeft het naar zijn zin bij de club waar ook oud-Heerenvener Pelle van Amersfoort actief is.

Dat onthult zijn vader René van Beek in het Algemeen Dagblad. Van Beek senior was in oktober drie weken bij zijn zoon in Qatar. Al-Shahaniya SC, dat in een van de stadions van het WK 2022 speelt, eindigde als promovendus op de zevende plaats in de hoogste league van Qatar. 

"Ze zijn daar tevreden over hem", vertelt René van Beek. "Hij is zelfs aanvoerder en gaat nog een jaar door. Alles is daar perfect geregeld, met zelfs airconditioning in de stadions. In november ga ik er weer naartoe."

Sven van Beek komt uit de jeugdopleiding van Feyenoord en haalde uiteindelijk het eerste elftal. De verdediger kwam tot 118 wedstrijden en won met de Rotterdammers de KNVB Beker en de landstitel. Na een korte huurperiode bij Willem II (14 wedstrijden), speelde hij drie seizoenen bij SC Heerenveen (74 wedstrijden). 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 31 14 51
6 AZ 31 17 50
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
8 SC Heerenveen 32 -16 40
9 Fortuna Sittard 32 -17 39
10 Sparta Rotterdam 32 -2 38
11 FC Groningen 31 -8 38
Bekijk de hele stand