Sven Mijnans kritisch na nederlaag in Friesland: "Dat is zonde"

Sven Mijnans in het Abe Lenstra
Sven Mijnans in het Abe Lenstra Foto: © BSR Agency

Sven Mijnans baalde enorm na de nederlaag bij SC Heerenveen (3-1). De aanvoerder van AZ vond dat de Alkmaarders erg zwak voor de dag kwamen in Friesland. 

SC Heerenveen speelde uitstekend, maar dat lag volgens Mijnans ook deels aan AZ. "Wij hebben ervoor gezorgd dat zijn vandaag geweldig voetbal speelde vandaag", oordeelt hij bij ESPN. "De belangrijkste facetten van het voetbal zijn duels en tweede ballen winnen, en zuiverheid aan de bal brengen. Daar waren wij vandaag heel erg ondermaats in. Dat kom je lastig in de wedstrijd en krijg je makkelijk goals tegen."

Twee snelle goals voor rust deden AZ de das om. "Dat is zonde, want we hadden ons voorgesteld om deze periode goed te beginnen. Dat is vandaag niet gelukt", baalt Mijnans. "Er zaten in de eerste helft echt wel momenten in dat we de bal goed in de ploeg houden en met Troy tot een grote kans komen, maar je mist weleens kansen. Dan moet je zorgen dat je ze niet tegenkrijgt, maar we krijgen ze veel te snel tegen."

Zet in op SC Heerenveen tegen Feyenoord!

SC Heerenveen speelt woensdagavond de bekerwedstrijd bij Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
20/12
Heracles Almelo
16:30
SC Heerenveen
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
25/01
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
1/02
SC Heerenveen
16:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
8 FC Utrecht 16 6 23
9 SC Heerenveen 16 0 20
10 Sparta Rotterdam 16 -14 20
11 PEC Zwolle 16 -16 19
12 Go Ahead Eagles 16 -3 18
Bekijk de hele stand