Sturing kijkt terug op zege in Heerenveen: "Daar kwamen we goed weg"

Edward Sturing
Edward Sturing Foto: © BSR Agency

Vitesse won zondag in het Abe Lenstra Stadion met 1-3 van SC Heerenveen. De Friezen kwamen nog op voorsprong, kregen een aantal goede kansen in de eerste helft, maar gaven in de tweede helft de wedstrijd helemaal weg. Vitesse-trainer Edward Sturing geeft zijn oordeel over het duel.

"We hadden het in de eerste helft heel lastig", zo begint Sturing in gesprek met ESPN. "We kwamen heel moeilijk in de opbouw en hadden geluk met een aantal ballen op de paal van Heerenveen. Daar kwamen we goed weg."

"Alleen de tweede helft was een totaal andere wedstrijd", vervolgt Sturing. "Toen speelden we goed en waren we goed in de omschakeling. Toen kregen we ook heel veel ruimte van Heerenveen, en dan win je deze wedstrijd."

Scheidsrechter Richard Martens gaf Vitesse bij een 1-1 tussenstand een penalty. De arbiter werd nog naar het scherm geroepen, maar besloot alsnog de strafschop te geven. Eerder kregen de Arnhemmers al geen rode kaart, al leek een speler van Heerenveen doorgebroken. Sturing: "Gelukkig kregen we de VAR een keer mee. Dat was ook de ommekeer voor ons."

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt zondagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
vr
4/04
SC Heerenveen
20:00
Willem II
za
12/04
Sparta Rotterdam
18:45
SC Heerenveen
za
19/04
SC Heerenveen
20:00
Almere City
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
9 FC Groningen 25 -9 31
10 SC Heerenveen 26 -14 31
11 NEC Nijmegen 26 0 29
12 NAC Breda 26 -16 29
13 Heracles Almelo 26 -14 28
Bekijk de hele stand