Stijn Schaars prijst SC Heerenveen: "Dat is niet makkelijk"

Stijn Schaars kijkt met een goed gevoel terug op zijn jaren bij SC Heerenveen. De voormalig middenvelder sloot zijn loopbaan als profvoetballer in 2019 af na drie seizoenen in Friesland.

Zaterdagavond keerde Schaars voor Helden van Heerenveen terug naar het Abe Lenstra Stadion. "Dit is geweldig, zo met de oud-voetballers bij elkaar. Gelijk voor de wedstrijd die gezelligheid, dat is mooi", vertelt hij aan Omrop Fryslân. "Mensen komen voor doelpunten en die hebben ze gekregen. Ik denk dat het voor de mensen leuk was iedereen weer te zien. Complimenten voor de organisatie, iedereen bij elkaar brengen is niet makkelijk."

Schaars kwam in 2016 over van PSV en kende nog drie goede seizoenen in Heerenveen. De inmiddels 41-jarige assistent-trainer van Peter Bosz kwam destijds zelfs weer even in beeld bij Oranje. "Ik heb hier een goede tijd gehad. Ik ben vanuit PSV hier gekomen om weer een rol van betekenis te kunnen spelen en heb hier drie mooie jaren gehad", blikt hij terug. "Dat was leuk."

Zet in op SC Heerenveen tegen Telstar!

SC Heerenveen speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen Telstar. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties