Steun SC Heerenveen in De Kuip; inmiddels honderden kaarten verkocht

SC Heerenveen speelt dit weekend de eerste uitwedstrijd van het seizoen. Zaterdagavond speelt de ploeg van Kees van Wonderen een uitwedstrijd in De Kuip tegen Feyenoord. De Friese club hoopt op goede steun vanuit het uitvak.

Tot nu toe zijn er ruim 300 kaarten verkocht voor het uitvak, zo maakte SC Heerenveen bekend. De supporters mogen gebruik maken van vrij vervoer om naar De Kuip af te reizen en mogen naar eigen inzicht parkeren op het parkeergebied rondom het stadion. De kaarten voor degene die verkiezen om met eigen vervoer te gaan kosten 15,00 euro. per stuk. Wanneer je met een georganiseerde busreis naar Rotterdam wil, betaal je 24,00 euro (niet leden betalen 10,00 euro extra in de bus).

Eerste 𝑨𝑾𝑨𝒀𝑫𝑨𝒀: Feyenoord-uit 🧮 𝟑𝟎𝟑 supporters Ga jij ook mee naar Rotterdam-Zuid? #FEYHEE — sc Heerenveen (@scHeerenveen) August 9, 2022

Lees meer: