Sportstad Heerenveen: "Willen komen tot een nieuwe huurovereenkomst"

Sportstad Heerenveen
Sportstad Heerenveen Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen en Sportstad gaan de komende periode samen onderzoeken of de huidige overeenkomst aangepast kan worden. Beide organisaties hebben daar eerder deze week een intentieovereenkomst voor getekend.

"We willen komen tot een nieuwe huurovereenkomst die past bij de kernactiviteiten van beide organisaties en die leidt tot een optimale exploitatie van het Abe Lenstra stadion", zo reageert Sportstad-directeur John van Teijen op de clubsite van SC Heerenveen, die de komende tijd wil onderzoeken hoe er extra inkomsten gegenereerd kunnen worden door het stadion. "Bijvoorbeeld door de organisatie van kleine, maar ook grote evenementen in het stadion." 

"Daarnaast denken we ook aan de (her)ontwikkeling van bepaalde ruimtes en het aantrekken van nieuwe huurders en gebruikers in het stadion. Tot slot willen we efficiëntievoordelen genereren door zaken in de exploitatie en het beheer van het stadion anders in te richten. Door meer samen op te trekken kunnen we elkaar versterken en kunnen we profiteren van de kennis en ervaring die bij beide partijen aanwezig is", aldus John van Teijen. 

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in SC Heerenveen zaterdagavond? Zet € 10 in op een zege van SC Heerenveen tegen Almere City FC en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
19/04
SC Heerenveen
20:00
Almere City
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 Heracles Almelo 29 -12 35
9 Sparta Rotterdam 29 -3 34
10 SC Heerenveen 29 -16 34
11 NEC Nijmegen 29 -1 33
12 Fortuna Sittard 29 -16 33
13 FC Groningen 29 -16 32
Bekijk de hele stand