Sinkgraven blikt terug: ''Dan kreeg ik van Johnny echt op mijn sodemieter''

Daley Sinkgraven speelde van 2013 tot 2015 in het eerste bij sc Heerenveen. De middenvelder, die inmiddels ook als linksback uit de voeten kan, vertrok vervolgens naar Ajax. Op de website van de Amsterdammers vertelt hij over zijn jeugdhelden en zijn jeugd in Friesland.

"Ronaldinho vond ik geweldig", begint Sinkgraven. "Toen ik bij SC Heerenveen in de C1 voetbalde, kwam hij met AC Milan naar Heerenveen voor een UEFA Europa League-wedstrijd. Toen heb ik hem in het echt zien spelen. Echt geweldig vond ik dat!"

"Ik heb ook zo m’n helden die je niet direct ziet, maar achter de schermen wonderen verrichten. Toen ik in de A1 van Heerenveen speelde, was Johnny Jansen mijn trainer", vervolgt hij. "In die periode ging het voetballen me wel makkelijk af en op trainingen deed ik niet altijd 100 procent m’n best."

"Dan kreeg ik van Johnny echt op mijn sodemieter. Hij had een heel confronterende aanpak. Daar kon ik op mijn beurt weer kwaad om worden. Maar als ik nu terugkijk, heeft die harde aanpak me juist geholpen", aldus Sinkgraven, die na een lange blessure weer tegen een basisplaats aanzit bij Ajax.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
1/12
SC Heerenveen
20:00
Almere City
do
7/12
PSV
18:45
SC Heerenveen
za
16/12
SC Heerenveen
21:00
FC Volendam
za
13/01
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
vr
19/01
Excelsior
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 FC Twente 13 11 27
5 Go Ahead Eagles 13 7 22
6 Sparta Rotterdam 13 0 18
7 SC Heerenveen 13 -6 16
8 Ajax 12 2 15
9 Excelsior 13 -3 15
10 Heracles Almelo 13 -12 15
Bekijk de hele stand