"Sinds hij weg is bij SC Heerenveen is het elke wedstrijd raak"

Harmen Kuperus
Harmen Kuperus Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen kwam in het thuisduel met Fortuna Sittard niet verder dan een gelijkspel: 2-2. Weer kreeg Heerenveen een goal uit een corner tegen.

"Die standaardsituaties, hoe is het mogelijk? Het is elke wedstrijd raak. Hij ging door de benen van Jahanbaksh, dat mag natuurlijk niet. Overigens moest ik ook wel weer lachen, want Smans hing met alles wat hij had aan die Guth, maar die liep eigenlijk met hem gewoon die bal binnen. Een soort korfbaldekking. Dat je zo op sleeptouw wordt genomen door je directe tegenstander is eigenlijk niet oké", zo klinkt het.

Of er een reden te vinden is? "Harmen Kuperus was voor de winterstop verantwoordelijk voor de standaardsituaties. Hij moest weg vanwege een verschil van inzicht met Van Persie. Zou het daaraan kunnen liggen? Je kunt wel spreken van een zeker patroon inmiddels."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
SC Heerenveen
20:00
FC Volendam
za
16/08
FC Groningen
21:00
SC Heerenveen
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
SC Heerenveen
18:45
Go Ahead Eagles
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand