Scoort Denzel Dumfries tegen Finland? Pak zes keer je inzet!

Dumfries juicht na zijn goal tegen Hongarije
Dumfries juicht na zijn goal tegen Hongarije Foto: © Pro Shots

ADVERTORIAL - Het Nederlands elftal speelt zaterdagavond de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Finland. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman hoopt in Helsinki goed te starten aan de kwalificatie voor het WK van 2026 in Canada, de Verenigde Staten en Mexico.

Oranje is de grote favoriet tegen Finland. Een overwinning van Nederland levert 'slechts' 1.28 keer je inzet op. Het is dan ook interessanter om naar andere weddenschappen te kijken. 

Zo levert een doelpunt van oud-Heerenvener Denzel Dumfries ruim vier keer (4.70) je inzet op. Scoort spits én penaltynemer Memphis Depay twee keer in Helsinki? BetMGM biedt dan een odd van maar liefst 10.00! Ook is het mogelijk om op schoten te zetten. Een schot (of kopbal) op doel van voormalig SC Heerenveen-verdediger Jan Paul van Hecke levert ruim zes (!) keer (6.40) je inzet op. 

Heb je nog geen account bij BetMGM? Voor spelers van 24 jaar en ouder is er een speciale welkomstbonus

Zo claim je de Sport Welkomstbonus:

  • Creëer een account bij BetMGM.
  • Selecteer de Sport Welkomstbonus.
  • Deze bonus is zichtbaar onder "Mijn Aanbiedingen".
  • Stort €10 of meer en zet minimaal €10 in op een pre-match/live weddenschap naar keuze.
  • Na het afwikkelen van deze weddenschap ontvang je 5 Free Bets van €10 per stuk.
Lees meer:
0 reacties