Schöne onthult carrièreswitch: "We hebben een gesprek gehad"

Lasse Schöne
Lasse Schöne Foto: © BSR Agency

Lasse Schöne zet na dit seizoen een punt achter zijn loopbaan als profvoetballer. De voormalig SC Heerenvener zegt de voetballerij (voorlopig) gedag en gaat aan de slag in de modewereld. 

Schöne gaat als ontwerpen bij het Deens-Nederlandse kledingmerk LABFRESH een eigen collectie ontwikkelen. "Ze hebben mij gebeld en we hebben een gesprek gehad", vertelt hij aan Tipsbladet. "In het begin was het heel low-key, daarna praatten we wat meer over de vraag of ik het misschien interessant zou vinden om er misschien iets mee te doen. Hoe langer we erover praatten, hoe interessanter het eigenlijk klonk."

De 38-jarige middenvelder is al langer geïnteresseerd in mode. "Het was ontzettend gaaf en ik kon een beetje van mijn creativiteit in die wereld kwijt. Ik vond het echt gaaf om te proberen, en het is iets wat ik niet gewend ben", legt hij uit. "Ik denk ook dat ze me af en toe een beetje moesten tegenhouden om niet de extreme route te nemen, maar het was super interessant en ik ben LABFRESH dankbaar."

Schöne speelt normaal gesproken nog drie wedstrijden als profvoetballer. NEC neemt het dit weekend op tegen Ajax en daarna wachten duels tegen NAC Breda en Heracles Almelo. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
Sparta Rotterdam
12:15
SC Heerenveen
vr
19/12
Heracles Almelo
20:00
SC Heerenveen
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
25/01
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
10 Go Ahead Eagles 15 -1 18
11 Fortuna Sittard 15 -4 18
12 SC Heerenveen 15 -3 17
13 Excelsior 15 -12 16
14 PEC Zwolle 15 -17 16
15 FC Volendam 15 -8 14
Bekijk de hele stand