Schlemiel Braude baalt van gelijkspel: "Mijn verantwoordelijkheid"

Oliver Braude maakt hands
Oliver Braude maakt hands Foto: © Pro Shots

Oliver Braude veroorzaakte vrijdagavond in de slotfase een strafschop door de bal met de hand te raken. Daardoor werden tegen RKC geen drie punten gepakt, maar moest genoegen worden genomen met een 1-1 gelijkspel.

"Ik kijk teveel naar de bal. Als ik omhoog spring, heb ik mijn hand in de lucht. Het is lastig om tegen iemand te spelen die zo groot is en goed kan koppen", doelt hij bij ESPN op Michiel Kramer, met wie hij het duel aanging. "Ik vroeg nog of we van man konden wisselen, maar het ging allemaal zo snel. Ik moest het duel aangaan, dus dan is het mijn verantwoordelijkheid."

Heerenveen kwam voor de pauze op voorsprong, maar wist niet uit te lopen. "We wilden in de tweede helft meer kansen creëren en energie leveren, maar dat lukte niet. Verdedigend stond het eigenlijk wel goed, we gaven ze weinig kansen. Maar het is wat het is", besluit hij teleurgesteld.

Lees meer:
0 reacties