SC Heerenvener prijst Foppe de Haan: "Hele leuke samenwerking"

Foppe de Haan als trainer van SC Heerenveen
Foppe de Haan als trainer van SC Heerenveen Foto: © Pro Shots

Bote Talsma kan altijd bij Foppe de Haan terecht voor advies. De Hoofd Jeugdopleidingen van SC Heerenveen heeft vaak contact met het clubicoon. 

Talsma werd een jaar geleden aangesteld als hoofdverantwoordelijke voor de Akademy van SC Heerenveen en praat daar geregeld over met De Haan. "We hebben met regelmatig contact. In de allereerste fase had al ik een gesprek met Ferry (de Haan, algemeen directeur red.) en Foppe", vertelt hij in Omroep Abe van de Leeuwarder Courant. "Ik ben nog bij hem op bezoek geweest en hebben we meegenomen hoe ik het met alle collega's heb bedacht." 

Het clubicoon van SC Heerenveen is nog steeds erg begaan met de Akademy en is beschikbaar voor advies als Talsma iets met hem wil overleggen. "Dan wil hij er wel even op schieten. Dat is een hele leuke samenwerking. Dat gaat op een natuurlijke manier", legt hij uit. "Als ik een keer een uitdagende casus tegenkom, dan bel ik. Dat kan eigenlijk op elk moment. Dat is heel leuk."

Zet in op SC Heerenveen tegen AZ!

SC Heerenveen speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij AZ. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties