SC Heerenveen ziet transferwaarde Nikolai Hopland flink dalen

Een balende Oliver Braude
Een balende Oliver Braude Foto: © BSR Agency

Nikolai Hopland werd in de zomer van 2024 door SC Heerenveen gehuurd van het Noorse Aalesund. Een jaar later stapte de verdediger definitief over naar de Friese club, die zo'n half miljoen euro voor hem aftikten.

In zijn eerste seizoen bij SC Heerenveen zag de club de geschatte transferwaarde van Hopland flink stijgen. Op zijn piek was de verdediger liefst 3 miljoen euro waard, maar sinds hij definitief naar de club is overgestapt, daalt zijn waarde. Transfermarkt taxeert de Noor begin december 2025 namelijk nog op 2 miljoen euro, een daling van maar liefst één miljoen.

Hopland begon dit seizoen nog als basisspeler bij SC Heerenveen, maar na zijn enkelblessure moet hij het toch voornamelijk hebben van korte invalbeurten. In de wedstrijden tegen NAC Breda, Ajax, Fortuna Sittard en AZ kwam hij tot slechts vier, twee, vijf en negen minuten speeltijd. Tegen PEC Zwolle zat hij niet bij de selectie.

Zet in op SC Heerenveen tegen SC Heerenveen!

SC Heerenveen speelt zondag de uitwedstrijd tegen NAC Breda. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties