SC Heerenveen zeer actief op transfermarkt: "Einde niet in zicht"
SC Heerenveen heeft zich afgelopen week versterkt met de komst van Milos Lukovic. Deze aanwinst zorgt voor een extra dimensie in de concurrentiestrijd bij de Friezen, vooral in de spitspositie. Voor Ion Nicolaescu, die al te maken had met stevige concurrentie, betekent de komst van Lukovic een nieuwe uitdaging om zijn plek in de basis te behouden.
Volgens Sander de Vries van de Leeuwarder Courant is de transfer van Lukovic niet de enige beweging die we van SC Heerenveen kunnen verwachten. “Het einde is nog niet in zicht. Heerenveen speurt naar verluidt nog naar een spits, een middenvelder en een vleugelaanvaller, al dan niet voor de lange termijn. En mogelijk een keeper, want Andries Noppert uit Joure staat in de warme belangstelling van de Argentijnse club San Lorenzo,” aldus De Vries.
De versterkingen komen op een moment dat de club ook druk is met haar financiële herstel. De afgelopen jaren draaide Heerenveen met aanzienlijke tekorten, maar er lijken stappen in de goede richting te worden gezet. Tijdens het trainingskamp in Spanje gaf technisch directeur Ferry de Haan aan dat de prognoses voor dit boekjaar wijzen op een tekort van minder dan drie miljoen euro. “Het gaat bij Heerenveen al jaren over de financiële tekorten. De club maakt wat dat betreft stappen in de goede richting,” benadrukte De Vries.