'SC Heerenveen wil stavak Nieuw Noord volgend seizoen uitbreiden'

Fans van SC Heerenveen op Nieuw Noord
Fans van SC Heerenveen op Nieuw Noord Foto: © BSR Agency

In 2016 werden de staantribunes in het Abe Lenstra Stadion voor het laatst uitgebreid. Toen kwam een deel van de onderkant van de noordtribune vrij voor staanplaatsen.

Na de coronaperiode zijn de supportersaantallen weer flink gegroeid bij SC Heerenveen, en dat merken de fans ook op de staantribunes. Veel supporters vragen al jaren om een uitbreiding van Nieuw Noord, en nu lijkt dat er echt van te gaan komen. Er bestaat namelijk een grote kans dat het stavak van Nieuw Noord volgend jaar wordt uitgebreid. 

Op de supportersavond van de Friese club werd deze week duidelijk dat de financiële mogelijkheden voor een uitbreiding acceptabel zijn. Dat meldt het account Heerenveenfanpage op Instagram. Er zijn plannen om volgend jaar zomer al te werken aan een uitbreiding van de staantribunes. Hoe die uitbreiding er uit zal gaan zien, dat is nog niet bekend.

Lees meer:
0 reacties