SC Heerenveen wacht nog steeds op Ejuke-geld: "Ga je nu voelen"

Chidera Ejuke
Chidera Ejuke Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen wacht nog altijd op 3,1 miljoen euro van de transfer van Chidera Ejuke naar CSKA Moskou. Daarom dat geld van de Osame Sahraoui-transfer niet allemaal weer kan worden geherinvesteerd.

Heerenveen is al naar de FIFA en het CAS gestapt. Vooralsnog heeft het niets uitgehaald. "Ze geven ons gelijk, maar tussen je gelijk krijgen en je geld krijgen zit helaas nog wel een verschil", zo vertelt Ferry de Haan. "We hebben het lang volgehouden, maar het missen van die miljoenen ga je nu wel voelen. Dat gaat dit seizoen wringen en daar zullen we rekening mee moeten houden."

"Hadden we de transfergelden van Ejuke wél al binnengekregen, dan hadden we nu een groter deel van de transfersom van Osame kunnen herinvesteren in onze selectie", zo is De Haan teleurgesteld in de Russen.

Zet in op Noorwegen tegen Engeland!

Donderdagavond staat de kraker in de kwartfinale op het WK tussen Noorwegen en Engeland op het programma. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties