SC Heerenveen verliest oefenwedstrijd van Duitse derdedivisionist

Robin van Persie
Robin van Persie Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen heeft de eerste oefenwedstrijd van het nieuwe jaar verloren. Het Duitse SC Wehen Wiesbaden was met 1-0 te sterk. 

SC Heerenveen is sinds afgelopen donderdag op trainingskamp in het Spaanse Olivia en oefende daar maandag dus tegen de nummer negen van de 3. Liga. Robin van Persie koos voor een formatie met een aantal jeugdspelers, waaronder Robin Bouw, Isaiah Ahmed en Xavi Woudstra, maar ook voor ervaring met Andries Noppert en nieuwkomer Jordy de Wijs. Een late tegentreffer zorgde helaas voor een nederlaag in de eerste wedstrijd van het nieuwe jaar. 

De middag zit er nog niet op voor de mannen van Van Persie. Gelijk na de oefenwedstrijd tegen Wehen oefent SC Heerenveen nog tegen Paderborn. Dinsdag vliegt de selectie weer naar Nederland om zich daar verder voor te bereiden op de herstart van de competitie. Zondag gaat SC Heerenveen op bezoek bij NAC Breda.

SV Wehen Wiesbaden 1-0 SC Heerenveen

Opstelling SC Heerenveen: Noppert; Ali, Hall, De Wijs, Bouw; Isaiah, Olsson, Woudstra; Nunnely, Karlsbakk, Al-Saed.

Zet in op SC Heerenveen tegen PSV!

SC Heerenveen speelt zaterdagmiddag de thuiswedstrijd tegen PSV. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
zo
14/12
Sparta Rotterdam
12:15
SC Heerenveen
vr
19/12
Heracles Almelo
20:00
SC Heerenveen
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
8 FC Groningen 14 -2 20
9 Fortuna Sittard 14 -2 18
10 Go Ahead Eagles 14 -1 17
11 SC Heerenveen 14 -1 17
12 Sparta Rotterdam 14 -12 17
13 Excelsior 14 -10 16
14 PEC Zwolle 14 -12 16
Bekijk de hele stand