SC Heerenveen-talent draait niet hele voorbereiding mee met eerste

Kirayno Schaken in de voorbereiding bij SC Heerenveen
Kirayno Schaken in de voorbereiding bij SC Heerenveen Foto: © Pro Shots

Ook deze voorbereiding krijgen weer een aantal talenten de kans zich te laten zien bij de eerste selectie van SC Heerenveen. Een van hen is de zestienjarige Kirayno Schaken.

De zoon van oud-profvoetballer Ruben Schaken wordt gezien als groot talent en trainde vorig seizoen al eens mee met de eerste selectie van SC Heerenveen. De vleugelaanvaller kwam donderdag al in actie in de oefenwedstrijd tegen de Regioselectie Gaasterlân-Sleat en liet zich een paar keer goed zien. Wel moest hij halverwege de eerste helft met een kwetsuur naar de kant.

De Leeuwarder Courant weet dat Schaken sowieso niet de hele voorbereiding van SC Heerenveen 1 meedraait. Het is de bedoeling dat het talent een paar weken ervaring gaat opdoen en daarna wat weken vrij krijgt. Na vorig seizoen heeft Schaken slechts anderhalve week vakantie gehad. 

Zet in op SC Heerenveen tegen AZ!

SC Heerenveen speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen AZ. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties