'SC Heerenveen-talent debuteert in selectie; Van der Hart afwezig'

Mickey van der Hart namens SC Heerenveen
Mickey van der Hart namens SC Heerenveen Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen neemt het dinsdagavond in de eerste ronde van de KNVB Beker op tegen IJsselmeervogels. Hoofdtrainer Robin van Persie heeft in zijn wedstrijdselectie een plekje over voor een bijzondere debutant.

Het 17-jarige talent Eser Gürbüz zit bij het bekerduel namelijk voor het eerst bij de wedstrijdselectie van de Friese club, zo meldt journalist Sander de Vries van de Leeuwarder Courant. Voor doelman Mickey van der Hart komt het duel in Spakenburg nog te vroeg. Hij moet de wedstrijd wegens rugproblemen aan zich voorbij laten gaan.

SC Heerenveen hoopt op een betere bekercampagne dan vorig seizoen. In de tweede ronde werd de ploeg van toenmalig trainer Kees van Wonderen uitgeschakeld door Vitesse. Amine Boutrah scoorde een paar minuten voor tijd de winnende treffer in Arnhem.

Zet in op SC Heerenveen tegen AZ!

SC Heerenveen speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij AZ. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties