SC Heerenveen sprak met Benfica maar huurdeal is van de baan

De kans dat Mile Svilar komend seizoen bij SC Heerenveen gaat keepen is vrijwel uitgesloten, heeft FeanOnline vernomen. De Friezen hebben serieus met Benfica gesproken om de 20-jarige Belg te huren, maar inmiddels zijn de onderhandelingen gestaakt.

De Portugese grootmacht wil graag dat Svilar, die het afgelopen seizoen bij Benfica B speelde, op het hoogste niveau speelminuten gaat maken. SC Heerenveen heeft overwogen om het voormalige toptalent van RSC Anderlecht die kans te bieden, maar technisch manager Gerry Hamstra voerde ondertussen ook gesprekken met PSV over Robbin Ruiter (33).

Maar toen bleek dat de ervaren Erwin Mulder - wiens komst door keeperstrainer recent nog als "financieel moeilijk" werd omschreven - wel oren had naar een terugkeer, werd deze deal redelijk snel afgerond. Mulder moet nog minimaal twee play-off-duels spelen met Swansea City maar maakt daarna de overstap naar het Abe Lenstra Stadion, waar hij eerder tussen 2015 en 2017 al onder de lat stond.

De club is ondertussen nog steeds nog op zoek naar een tweede doelman.

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 33 37 61
6 Sparta Rotterdam 33 18 56
7 FC Utrecht 33 4 51
8 SC Heerenveen 33 -8 43
9 RKC Waalwijk 33 -10 41
10 Go Ahead Eagles 33 -8 40
11 NEC 33 -3 38
Bekijk de hele stand