SC Heerenveen plant oefenwedstrijd in tegen Eredivisie-collega

Pelle van Amersfoort
Pelle van Amersfoort Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen begint zaterdag 29 juni aan de oefencampagne voor komend seizoen. Dan staat de eerste training onder leiding van Robin van Persie op het programma. De Friezen spelen deze zomer ook nog eens zeven oefenwedstrijden.

Woensdag is er een nieuwe tegenstander bekend geworden. SC Heerenveen neemt het namelijk op 19 juli in een besloten oefenwedstrijd op tegen Eredivisie-collega PEC Zwolle. Het is niet bekend hoelaat en wanneer het duel wordt gespeeld, al is de wedstrijd dus wel besloten en niet toegankelijk voor fans.

Op woensdag 3 juli speelt SC Heerenveen de eerste oefenwedstrijd van de campagne. Dan treft de ploeg van Van Persie Gaasterland/Sleat Regiocombinatie in Bakhuizen. Verder nemen de Friezen het onder meer nog op tegen SV Steenwijkerwold, FC Dordrecht en Almere City. Vorig seizoen speelde SC Heerenveen ook nog een uitwedstrijd in Engeland, tegen Huddersfield Town. Het is niet bekend of de Friese club dit seizoen ook weer 'op tour' gaat. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
19/01
SC Heerenveen
14:30
Ajax
za
25/01
FC Groningen
21:00
SC Heerenveen
za
1/02
SC Heerenveen
20:00
Fortuna Sittard
zo
9/02
SC Heerenveen
16:45
FC Twente
zo
16/02
PEC Zwolle
14:30
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
8 Fortuna Sittard 18 -3 25
9 SC Heerenveen 18 -12 24
10 Willem II 18 -2 22
11 NAC Breda 18 -10 22
12 NEC Nijmegen 18 0 20
Bekijk de hele stand