SC Heerenveen op Koers nei Europa? "Cijfers matchen niet met het plan"

Martin Koopman (l) en Ferry de Haan (m)
Martin Koopman (l) en Ferry de Haan (m) Foto: © Pro Shots

Veel Eredivisieclubs geven steeds meer uit aan spelerssalarissen. Bijna overal stijgen de uitgaven enorm hard, zo ook bij SC Heerenveen. Alleen stijgen daar vooral de uitgaven als het gaat om transferbedragen. 

Toch merkt voetbaljournalist Tom Knipping op dat de salariskosten bij de Friese club afgelopen seizoen juist gedaald zijn. "Bijna overal zijn de uitgaven minstens zo hard toegenomen, door inflatie en steeds hogere salariskosten. Buiten Ajax was SC Heerenveen de enige club die licht bezuinigde op de lonen", zo schrijft Knipping in Voetbal International.

"De Friezen zijn qua mogelijkheden voorbijgestreefd door NEC en concurreert op de markt tegenwoordig met Heracles Almelo, dat het salarisniveau juist flink opvoerde. Wat dat betreft lijken de cijfers niet te matchen met het strategische plan om naar Europees voetbal toe te werken", aldus Tom Knipping.

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in SC Heerenveen zondagmiddag? Zet € 10 in op een zege van SC Heerenveen tegen NEC en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
9 FC Groningen 30 -13 35
10 Heracles Almelo 30 -15 35
11 Sparta Rotterdam 29 -3 34
Bekijk de hele stand