SC Heerenveen-nieuwkomer maakt indruk: "Kan een publieksspeler worden"

SC Heerenveen is de competitie goed begonnen. In eigen huis werd met 1-0 gewonnen van FC Twente en journalist Roelof de Vries zag een nieuwkomer uitgroeien tot één van de betere spelers aan Friese zijde.

"Ik denk misschien wel van Dirk Proper, eigenlijk", begint De Vries in de Sportcast van Omrop Fryslân. "Hij is heel foutloos, goed in de balveroveringen en goed in de passing naar voren. Het is toch lekker dat zo'n speler het kan overnemen van Joris van Overeem, ondanks dat hij er pas anderhalve week is. Het voordeel van SC Heerenveen is natuurlijk wel dat de selectie grotendeels bij elkaar is gebleven, maar het was een fijn begin. Zeker omdat je volgende week Ajax krijgt."

Vervolgens worden twee andere nieuwkomer besproken: Lanroy Machine en Darling Bladi. "Ze vielen tegen FC Twente in", gaat de journalist verder. "Machine is niet een échte linksbuiten, maar hij speelde daar door de blessure van Maxence Rivera en doordat Luca Oyen toch niet de kans in de basis kreeg. Maar hij heeft wel snelheid en een actie. Het kan een publieksspeler worden, al denk ik dat het meer een spits is."

"Bladi kan wel een nieuwe cultspeler worden. Ik interviewde hem na de tijd ook en hij heeft zo'n hele grote glimlach op zijn gezicht. Hij kreeg het publiek ook mee en hij vond de sfeer ook heel gaaf, zei hij. Hij had er heel erg van genoten. Grappig om te zien", aldus De Vries.

Lees meer:
0 reacties