SC Heerenveen moet streep zetten door oefenduel met FC Utrecht

Het logo van SC Heerenveen in het Abe Lenstra Stadion
Het logo van SC Heerenveen in het Abe Lenstra Stadion Foto: © BSR Agency

De oefenwedstrijd tussen SC Heerenveen en FC Utrecht van woensdag gaat niet door. Vanwege de winterse omstandigheden gaat er echter een streep door het oefenduel, zo meldt SC Heerenveen dinsdagmiddag.

In eerste instantie zou het duel om 13.00 uur beginnen, maar door de verwachte vorst was het duel al verplaatst naar 15.00 uur. Dinsdagmiddag werd besloten dat het oefenduel op Sportpark Skoatterwâld definitief niet doorgaat.

"Voor kinderen die vakantie hebben, organiseren we een gezellig en gratis alternatief bij het Abe Lenstra Stadion", laat SC Heerenveen weten. "Kom langs op ons speciale kidsplein en ontdek het stadion tijdens een korte rondleiding."

Of SC Heerenveen nog een andere wedstrijd in gaat plannen voor deze week, is onbekend. De ploeg van trainer Robin van Persie komt komend weekend niet in actie. Vooralsnog staat de eerstvolgende wedstrijd voor zondag 2 maart op het programma. Dan komt AZ op bezoek in het Abe Lenstra Stadion.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
SC Heerenveen
20:00
FC Volendam
za
16/08
FC Groningen
21:00
SC Heerenveen
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
SC Heerenveen
18:45
Go Ahead Eagles
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand