SC Heerenveen moet Dresevic één duel missen na rode kaart

De KNVB heeft Ibrahim Dresevic voor één competitieduel geschorst naar aanleiding van zijn rode kaart in het duel met Vitesse. Hetgeen betekent dat de 24-jarige Zweed met Kosovaarse roots het komende duel met NEC Nijmegen aan zich voorbij moet laten gaan.

De strafmaat sluit aan bij het oordeel van diverse voetbalanalisten, waaronder Johan Derksen en Pierre van Hooijdonk. Zij stelden vast dat Vitesse-aanvaller Lois Openda geen vrije doortocht had richting SC Heerenveen-doelman Xavier Mous - en dat daarmee ook een gele kaart had volstaan.

Dresevic zal tegen NEC Nijmegen normaal gesproken vervangen worden door Nick Bakker, die zaterdag ook al vroeg in het veld kwam om zijn collega achterin te vervangen.

FC Utrecht mist in het volgende competitieduel Mark van der Maarel. De verdediger kreeg zondag in het competitieduel tegen Willem II (5-1 winst) zijn vijfde gele kaart van het seizoen: https://t.co/vl0dpEhxtQ.

— KNVB (@KNVB) November 1, 2021

Nederlands elftal

Nederland wint voor 100 (!) keer je inzet!

Het Nederlands elftal start de EK-kwalificatiecampagne vrijdagavond met een zware uitwedstrijd tegen vicewereldkampioen Frankrijk. Weet Oranje te winnen in Parijs? Als nieuwe speler bij BetCity krijg je maar liefst bij een zege van Nederland! Schrijf je hier in claim de Odds Boost!

Voor bestaande spelers is er ook een mooie actie bij BetCity. Stort 20 euro en kreeg een Free Bet van 5 euro voor Frankrijk - Nederland! Claim hier de bonus!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/04
AZ
16:30
SC Heerenveen
za
8/04
SC Heerenveen
21:00
FC Volendam
za
15/04
Sparta Rotterdam
21:00
SC Heerenveen
za
22/04
SC Heerenveen
18:45
FC Emmen
za
6/05
NEC
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
8 NEC 26 9 34
9 SC Heerenveen 26 -5 34
10 RKC Waalwijk 25 0 32
11 Go Ahead Eagles 25 -8 29
12 Fortuna Sittard 26 -14 29
Bekijk de hele stand