SC Heerenveen krijgt transferadvies: "Hij kan een stapje hoger"

Deze week was podcastmaker en Keuken Kampioen Divisie-kenner Joop Buyt even te gast bij de Sportcast van Omrop Fryslân. Buyt, ook supporter van ADO Den Haag, kreeg de vraag van SC Heerenveen-watcher Roelof de Vries of er nog een aantal spelers zijn bij ADO die volgend seizoen mogelijk naar SC Heerenveen zouden kunnen gaan.

Buyt komt met twee namen voor de Friese supporters. "Juho Kilo. Dat is een middenvelder uit Finland. Klein mannetje", begint Buyt bij de Sportcast. "Hij heeft heel veel rust aan de bal en kan gewoon heel lekker ballen. Alleen de laatste weken valt hij weer wat tegen helaas. Maar dat is echt wel een jongen die een stapje hoger kan gaan maken."

De doelman van ADO Den Haag zou ook nog een optie kunnen zijn. "Kilian Nikiema (21 jaar, red). Die ontwikkelt zich echt super. Die heeft wel bijgetekend bij ADO Den Haag, dus daar mag Heerenveen gewoon lekker voor gaan betalen", ADO-fan en KKD-kenner Joop Buyt. De Vries sluit grappend af:  "Ah, voor een miljoentje pikken we hem wel op." 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 31 14 51
6 AZ 31 17 50
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
8 SC Heerenveen 32 -16 40
9 Fortuna Sittard 32 -17 39
10 Sparta Rotterdam 32 -2 38
11 FC Groningen 31 -8 38
Bekijk de hele stand