SC Heerenveen in topvorm: "Dan kun je nog voor plek vijf gaan"

Geert Arend Roorda
Geert Arend Roorda Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen speelt vanmiddag de belangrijke wedstrijd tegen AZ. De ploeg van Robin Veldman staat slechts één punt achter de Alkmaarders. 

SC Heerenveen staat momenteel op de zevende plek, maar zou het seizoen nóg hoger kunnen eindigen. "Je staat nog dichtbij. Je kan over AZ heen, dat gaat een belangrijke wedstrijd zijn", blikt Geert Arend Roorda vooruit in Omroep Abe van de Leeuwarder Courant. "Dan is er nog wel het een en ander om voor te spelen."

Wat zit er dit seizoen nog in voor SC Heerenveen? "Als je niet bij AZ wint, wat ook gewoon kan, raak je wel weer wat onderop. Dan kun je misschien nog een plekje klimmen, daar dat is het wel. In een heel goed scenario zou je nog voor plek vijf kunnen gaan", voorspelt Roorda. 

Sander de Vries weet dat SC Heerenveen momenteel dé ploeg in vorm is. "De stand van de laatste 25 wedstrijden staat SC Heerenveen vijfde, van de laatste twintig staan ze ook vijfde, van de laatste vijftien staat SC Heerenveen vierde, op basis van de laatste tien wedstrijden staat SC Heerenveen tweede en op basis van de laatste vijf wedstrijden staat SC Heerenveen eerste", somt de clubwatcher op. "Dat heeft ook met programma's te maken, maar je kunt niet ontkennen dat er een positieve lijn zichtbaar is. 

SC Heerenveen trapt vanmiddag om 16.45 uur af op bezoek bij AZ. 

Lees meer:
0 reacties