SC Heerenveen hield sterkhouder binnenboord: "Verliesje geaccepteerd"

Johan Hansma en John Bes
Johan Hansma en John Bes Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen wil voor de komende seizoenen het salarisbudget verhogen. De club heeft nog altijd te maken met een operationeel tekort, maar dat is de afgelopen jaren wel kleiner geworden. 

SC Heerenveen had het vorige boekjaar te maken met een operationeel tekort van 2,2 miljoen euro. "Dat is weleens meer geweest", reageert Sander de Vries in Omroep Abe van de Leeuwarder Courant

Nu richt de club zich op het verhogen van het salarisbudget. "Ze hadden dit seizoen een salarishuis van iets meer dan zes miljoen euro. Het is de bedoeling daar stappen in te maken om de subtop in te gaan", weet de clubwatcher. "NEC werkt al met tien miljoen euro. Wil je de stap maken, moet je meer geld in je salarishuis gaan steken."

SC Heerenveen kende een rustige transferwinter, maar in de zomer lijkt er wel het nodige te gaan gebeuren. "In de winter hadden ze de mogelijkheid om transfers te doen, maar dat wilden ze niet", vervolgt De Vries. "Dat ging volgens mij om Trenskow en Zagaritis. Ze wilden het bij elkaar houden en het seizoen zo goed mogelijk afsluiten. SC Heerenveen heeft eigenlijk een verliesje geaccepteerd om in de zomer beter bewapend de transfermarkt op te gaan."

Lees meer:
0 reacties