'SC Heerenveen heeft voorkeur in zoektocht naar nieuwe trainer'

Ferry de Haan
Ferry de Haan Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen is momenteel druk bezig met de zoektocht naar een opvolger van Robin van Persie. De club uit Friesland stelt het liefst iemand aan voor de lange(re) termijn. 

Na het vertrek van Van Persie werd Henk Brugge naar voren geschoven als interim, maar omdat hij niet over de juiste papieren beschikt moet er in maart een nieuwe hoofdtrainer gevonden worden door SC Heerenveen. Volgens de Leeuwarder Courant gaat de voorkeur daarbij uit naar iemand die ook volgend seizoen nog voor de groep staat. "Ook omdat er nagenoeg geen tussenpauzen zijn die de eredivisie kennen én openstaan voor de klus."

Ferry de Haan en Johan Hansma voerden al een kennismakingsgesprek met Robin Veldman, maar of de oefenmeester meteen naar SC Heerenveen komt is sterk de vraag. Hij zit momenteel goed bij Club NXT. Met Rick Kruys is volgens LC nog niet gesproken, maar omdat de trainer van FC Volendam vorige zomer al in beeld was bij SC Heerenveen heeft de club al een goed beeld van hem. De club uit Heerenveen oriënteert zich daarom eerst nog op andere namen. 

Lees meer:
0 reacties