SC Heerenveen-grasmeester kritisch: "Je moet die wel goed benutten"

Het Abe Lenstra Stadion
Het Abe Lenstra Stadion Foto: © BSR Agency

Eredivisieclubs krijgen elk seizoen een behoorlijke subsidie om de grasmat in het stadion bij te houden. Toch lijken de velden in de Eredivisie van steeds minder goede kwaliteit. 

Clubs in de Eredivisie kunnen elk seizoen rekenen op een subsidie van maximaal 350.000 euro uit de 'graspot', maar Gertjan Hilarius, grasmeester van Heerenveen, weet dat niet elke club dat bedrag uitgeeft aan het verbeteren van de grasmat. "Als grasmeesters onderling weten wij van elkaar welke clubs het goed besteden en welke niet", vertelt hij aan het Algemeen Dagblad. "Krijg je middelen aangereikt, dan moet je die wel goed benutten.”

SC Heerenveen geeft de subsidies in ieder geval wel uit aan waar ze voor bedoeld zijn, verzekert Hilarius. "Bij Heerenveen hebben we verouderde machines vervangen en meer personeel aangenomen", aldus de grasmeester, die erg blij is met de financiele steun. "Subsidie uitgeven doet een club minder pijn."

Lees meer:
0 reacties