Roorda lyrisch over SC Heerenvener: "Dan komt hij in zijn kracht"

Geert Arend Roorda
Geert Arend Roorda Foto: © Pro Shots

Sander de Vries en Geert Arend Roorda zijn complimenteus voor Luuk Brouwers. De aanvoerder van SC Heerenveen speelde een ijzersterke wedstrijd tegen AZ (3-1). 

Met een assists en een schitterende goal had Brouwers ook een groot aandeel bij de doelpunten. "Hij speelde gisteren een uitstekende wedstrijd. Hij heeft ook weleens wat wedstrijden minder gespeeld, maar nu was hij een van de aanjagers en kartrekkers", merkt De Vries op in Omroep Abe van de Leeuwarder Courant. "Hartstikke goed."

Ook Roorda zag dat Brouwers een enorm sterke wedstrijd speelde. "Hij kwam in zijn kracht terecht. Er was ruimte, het spel ging heen en weer", merkt hij op. "Kees Smit is een goede speler, maar die laat wel zijn mannetje lopen. In de omschakeling kan je daar gewoon bij weglopen en dan zie je dat Brouwers in zijn kracht komt. Als hij kan duelleren, kan hij er goed uit komen te zien. De goal was echt de kroon. Dat was gigantisch knap getrapt."

Lees meer:
0 reacties