Ronald Koeman krijgt advies: "Dumfries heeft daar maling aan"

Denzel Dumfries
Denzel Dumfries Foto: © BSR Agency

Willem van Hanegem denkt dat Denzel Dumfries en Jeremie Frimpong prima samen kunnen spelen. Volgens de oud-voetballer mag Ronald Koeman dat tegen Frankrijk wel proberen. 

Tegen Polen begon Dumfries rechtsachter en Frimpong op de bank, maar Van Hanegem ziet de vleugelspeler van Bayer Leverkusen graag in de basis beginnen. "Daar zou ik gewoon mee beginnen. Die gozer brengt zoveel snelheid en energie", schrijft hij in zijn column in het Algemeen Dagblad. "Dat gezeur dat hij niet met Denzel Dumfries zou kunnen spelen, het is gekkigheid. Natuurlijk kan dat wel."

Als het aan Van Hanegem ligt spelen Dumfries en Frimpong allebei aan de rechterkant tegen Frankrijk. "Dumfries heeft maling aan die Fransen, vraag maar aan die irritante Theo Hernández, met wie hij met Inter tegen AC Milan zo vaak ruzie heeft", aldus de analist. "En Frimpong heeft maling aan alle tegenstanders. Dat kun je op een EK prima gebruiken. En zeker vrijdag tegen Frankrijk."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
SC Heerenveen
20:00
FC Volendam
za
16/08
FC Groningen
21:00
SC Heerenveen
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
SC Heerenveen
18:45
Go Ahead Eagles
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand